Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy állítsam el a hasmenés...

Hogy állítsam el a hasmenés érzetet?

Figyelt kérdés
Elmentem a háziorvoshoz,mert annyira görcsölt a hasam,hogy már nem tudtam szinte csak összegörnyedve fetrengeni a fájdalomtól.Nem volt székletem kb 8 napja és szinte csak húst ettem hússal,az orvos megvizsgált,megállapította,hogy kitapintható a széklet,azonnal irány a belgyógyászat! De én nem így tettem,hanem iszonyatosan meghajtottam magamat barack-szilva lekvárral,félig romlott tejjel,kicsit poshadt gyümölcslevekkel,meg ilyenekkel magamat.Ezt követően 4 napig szinte folyamatosan iszonyatos kínok között görcsölve ültem a wc-n és csak tojtam kifelé a híg anyaggal toltam kifelé a 8+ napos kő kemény székletet.Mikor végre leürültem,akkor sem volt megnyugvásom,mert már egy hete csak görcsös hasmenés érzetem van,de nincs bennem semmi,mert enni sem merek,amit ki tudnék tojni.Hogy szüntessem ezt meg?

2012. aug. 14. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdj el nyugodtan normális ételeket enni és mellé szedj probiotikumot, ami rendbe teszi a beleidet (pl. protexint, de a patikus majd segít, melyiket válaszd). Pár nap alatt rendbe fogsz jönni.
2012. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!