Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyúan megalázó helyzet....

Iszonyúan megalázó helyzet. Felejtsem el és kész?

Figyelt kérdés
Ez a nap borzasztó volt,talán életem legrosszabb napja.pokoli alhasi görcsök kínoztak olyan szinten,hogy a Gubacsi úttól mire eljutottam nagy nehézségek árán a Keletiig,addig legalább 4 ízben kellett nyilvános helyeken bújva lekuporodnom tojni.Ennél sokkal borzasztóbb,hogy a Nagykőrösi útnál és a Mázsa térnél észre is vettek néhányan és harsányan,röhögve mutogattak rám és ordenáré megjegyzéseket kaptam max hangerőn,hogy aki amúgy nem is vett volna észre,az is észrevett.Másodjára már sírva szaladtam el,még a szatyromat is hátrahagyva (csak némi kaja volt benne) és az út további részén rettegve,hogy nem bírom tovább tartogatni és az elsöprő erejű görcsök fognak diadalmaskodni és berottyanok.Szerencsére a Keletiben egy 23 perces bődületes ürítés után megszűntek a kínok,de a lelki teher óriási.Lehet soha nem látom azokat az embereket,vagy ha látom sem tudják hol láttak ez előtt,de nagyon magam alatt vagyok.Kérdésem: lépjek túl ezen az egészen és örüljek az anonimitásnak,vagy mit tegyek?

2012. aug. 15. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kiabáltad vissza, hogy kuss, számháborúzunk!
2012. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Jajj te szegeny.. :( Persze, felejtsd el, amugy meg par ev mulva mar te is nevetni fogsz az egeszen.
2012. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

figyelj csak lehet hogy kellemetlen volt, de az élet pörög tovább senkisefog már rá emlékezni, örülj neki hogy nem egy közeli ismerősöd látott, most cikinek tartod pesrze meg lehet még pár napig így lesz de el fogod felejteni, ne törődj vele,

szerintem ez gázabb:

http://www.youtube.com/watch?v=ZllFuCERzyI

:D

2012. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán kicsit segít, ha olvasod mások hasonló eseteit:) :


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..



Egyébként Bp túl sűrűn lakott város ahhoz, hogy valakivel is találkozzál azok közül, akik megláttak.

2012. aug. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen bunkókkal. Nagyon primitív gondolkodása van annak, aki olyan dologért gúnyol, vagy szól meg valakit, amiről nem tehet! Próbáld Magad túl tenni rajta, bár tudom, hogy nem könnyű. Még ők is kerülhetnek ilyen helyzetbe. Őket is jól ki kéne akkor röhögni és leszólni!
2012. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!