Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a neve a kenőcsnek? Van,...

Mi a neve a kenőcsnek? Van, aki használja, vagy van itt gyógyszerész esetleg orvos, aki tudja, hogy mik voltak ezek? (kiegészítés lejebb)

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősömtől kaptam egyszer két tégely gyógyszertárban készült kenőcsöt. Mosakodás után a külső nemi szervet kentem be vele. Hol az egyikkel, hol a másikkal, volt hogy mindkettőből vettem egy kicsit. (Egyébként ő is használta) Fantasztikusan tiszta és jó közérzetett biztosított ott lent. Szerintem volt valamilyen fertőtlenítő hatása is, mert a szagokat is távol tartotta. Nagyon-nagyon kevés kellett belőle. Amikor használtam egy nőgyógyászati vizsgálatkor az orvos azt mondta, mindenkinek ilyen ápoltnak kellene lennie. Az egyik teljesen szagtalan volt és olyan vazelin kinézetű és állagú, a másiknak volt egy kis illata (nem parfümös) és hófehér színe volt.

Sajnos az ismerősömtől már nem tudom megkérdezni mi volt a nevük.

Tudja valaki mik voltak ezek a kenőcsök, mi a nevük, hogyan lehet hozzájutni, hogyan kérjem a gyógyszertárban? Van, aki használja, vagy van itt gyógyszerész esetleg orvos, aki tudja, hogy mik voltak ezek?


2009. júl. 30. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

próbáltam utána nézi, de nem találtam nevet.

Amúgy nekem a Lactacyd femina tökéletesen bevált, évek óta használom.

De ha gyógyszertárit szeretnél, hívj fel egy gyógyszertárat telefonon és nyugodtan kérdezd meg.

2009. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez engem isérdekelne hogy milyen kenőcs volt.Bocsi ha nem a kérdésedre válaszoltam!
2009. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!