Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gombócérzés a torokban. Mi...

Gombócérzés a torokban. Mi minden okozhatja?

Figyelt kérdés

Olyan érzés, mint amikor nagyobb falatot nyelsz le és csak lassan csúszik lefelé. Mintha mindig lenne ott valami, amit nem sikerült még lenyelni.

Kívülről meg kicsit olyan érzés mintha egy kéz szorítaná a torkom. Napok óta tart.


Mi minden okozhatja?


A szorongást és lelki okokat ne írjátok, azt tudom hogy attól is lehet.



2012. okt. 4. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Szerintem lehet előjele is a megfázásnak.

Írtad, hogy fáradt is vagy. Kicsit legyengült az immunrendszered, így könnyebben betámadnak a vírusok.

Javaslom, hogy kezdj aktívan C vitamint fogyasztani. Ártani nem árt..

2012. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!


A betegség előjele is esélyes lehet mert a munkahelyemen mindenki aki a közelemben dolgozik átesett mostanában influenzán csak én nem voltam még beteg.


Refluxom még sosem volt, de az is lehetséges, mert szokatlanul összevissza étkeztem az utóbbi pár napban.


Azt hiszem beveszek sok C-vitamint (mondjuk eddig is napi 1000mg-ot szedtem), lepihenek és mellőzöm az egészségtelen kajákat.


Ha utána is ott a gombóc, akkor lehet más baj van. Majd kiderül.

2012. okt. 4. 21:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Én 1,5 napja beteg vagyok (tipikus influenzás tünetek), előtte napokig ilyen érzésem volt, hiába mostam fogat és öblögettem szájvízzel, gargarizáltam, 1 óra múlva rossz ízű és szagú volt a leheletem, állandóan úgy éreztem oda van tapadva valami a manduláim közé...se lenyelni nem tudtam, de felköhögni...aztán most kijött a betegség, pedig fújtam napokig a tantum verdét...de hát úgy néz ki nem hatott...


Egyébként nekem is sok a gyomorsavam, és sokszor ég a gyomrom, van egy enyhe refluxom, és a megfázáson kívül is szoktam ilyet érezni elég gyakran, a savtól is lehet tényleg.

2012. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!