Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha sokat iszom egyszerre, baj?

Ha sokat iszom egyszerre, baj?

Figyelt kérdés
állandóan szomjas vagyok, ezért sokat iszom (mármint vizet és teát). de általában úgy iszom, hogy egyszerre minimum egy liter lemegy. ez tényleg egészségtelen?
2008. máj. 20. 22:34
 1/7 anonim válasza:
Szerintem az égvilágon semmi bajod nem lehet ettől! Magam is megiszok 3 pohárral egy kiadósabb adag étel után, ami 6-8 deci, no meg a sör is csak úgy literszámra tűnik el az emberben. :D
2008. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így kell inni, ez az egészséges. Jól átmossa a vesédet.
2008. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol egy nap? Nézessél vércukrot, ha állandóan szomjas vagy. Amúgy 1 liter egyszerre nem gáz, főleg melegben.
2008. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod nem lehet tőle, ha sokat iszol.Általában egy két liter folyadékot kellene meginni..Nekem nem igazán sikerül:-))
2008. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem normális én is állandóan szomjas vagyok, még ha nincs nagyon nagy kánikula is. Suliba is megiszok legalább 2 liter (ha nem többet=))teát vagy üditőt:)
2008. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha egyszerre nagymennyiségű vizet iszol (kb 7 liter), akkor meg is halhatsz.

1 litertől semmi bajod nem lesz.. :)

2008. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hagyd, hogy a szomjúság vezessen, és akkor nem iszol többet a kelleténél.

Ne járj víz ivó versenyekre és akkor elkerülheted a vízmérgezést ;)

2008. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!