Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Cataflam és Rubophen együtt?

Cataflam és Rubophen együtt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg vki doki írjon hogy szedhető e együtt és mennyit egy nap. Mert olyan fájdalmaim vannak a mandulaműtét után hogy a cataflam már nem segít. Pedig még csak a a3dik napnál tartok. És nem tudok enni, mert majdnem hogy ájulás kerülget minden egyes nyelésnél. Ja és hozzá teszem a fájdalom küszöböm elég nagy. Volt már ínszalag szakadásos könyök kifordulásom, és azt is jobban bírtam sokkal.
2012. nov. 8. 21:14
 1/2 anonim válasza:

Nekem 25 éves korom körül vették ki a mandulámat altatásban, amíg hatott a szer, addig nagyon jó volt minden, aztán ahogy múlt el a hatása elég kevésnek találtam a napi 3x1 cataflamot. Úgy értem borzasztó volt, de elviseltem. Később az adagolás fokozatos csökkentése ugyancsak megviselt. Összesen kb. 3 hétig szedtem Cataflamot a műtét után, merthogy volt egy vastagabb ér, amit nem tudtak hagyományosan elzárni és az nagyon lassan gyógyult.


A Cataflamban diklofenák-kálium van, míg a Rubophenben paracetamol. Nem tudom, hogy a kettő együtt szedése okoz-e valami spec hatást.

Amíg az engedélyezett határérték alatt vagy, addig inkább szedd csak az egyiket és annak növeld az adagolását. A Cataflam vényköteles, de ha bociszemekkel nézel, akkor bármelyik doki felírja neked.

2012. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Végül a cataflam alig hatott, Felírattam xiloxot az jobb lett. Már végre javulok 12 dik nap :)
2012. nov. 15. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!