Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki pánikbeteg az a mai napot...

Aki pánikbeteg az a mai napot hogy viseli?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért mi van ma? Mitől kellene pánikolni?
2012. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Jol, köszi. A pánik betegség nem "állandó", van hogy hetekig semmi, aztán pár napig megint előjön. Ráadásul a pánik betegség "ok nélküli" , igy a mai nap nem esélyesebb, mint a többi.
2012. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért pont a mai napot? Mi van ma?? :s
2012. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Esztermária válasza:
Nem a mai napot, hanem egy adott szituációt, rossz beidegződést, még rosszabb és feldolgozatlan emlékeket, no meg egy tudás, szeretet és fegyelem-hiányt mutathat. Ha tényleg félünk valamitől, akkor a túlzott fegyelem és "rátaposás" komoly betegségekhez vezethet. Valószínűleg ennél még többet is lehetne erről a témáról beszélni és segíteni az érdekelteknek. Ritka esetekben egy pohár víz az arcba vagy egy pofon is megteszi.
2012. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rosszul.
2012. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pánikbetegek az időváltozásokat nehezen viselik.Az ősz különösen kedvezőtlen,mert a nappalok rövidebbek,kevesebb a napfény ezért a mostani időszak nekik nem lesz kedvező.
2012. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én már kigyógyultam belőle, de nálam régen általában 2-3 naponta jelentkezett! és kb szintén 2-3 napig tartott! azokon a napokon általában egész nap reszkettem, szédültem, ájulás érzésem volt! úgy éreztem én vagyok a legszerencsétlenebb ember a világon, és a legrosszabb hogy végig halálfélelmem volt! olyankor mindig úgy feküdtem le hogy úgy éreztem nem élem meg a reggelt! nálam szerintem azért jelentkezett a betegség mert barátnőmmel sokat veszekedtünk és mindig magamban tartottam! szorongtam, aztán már annyira leszartam mindent hogy akkor lett jobb! elkezdtem elmesélni az embereknek a problémáimat meg társaságba jártam hogy kibeszéljem magamat, ne legyek egyedül és jobb lett!
2012. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 patya07 válasza:
olyan, hogy pánikbetegség nekem NEM LÉTEZIK! bár vannak súlyosabb formái és fizikai tünetei, de nem mondanám betegségnek csak az ember agyában létezik. éppen ezért lehet legyőzni csak aki ebben szenved az általában belenyugszik és ráadásul rá is játszanak sokan hidd el ismerek jó pár pánikbeteget. Látod az időt én ilyenkor kelek megyek edzeni, csinálom a dolgom és pozitívak a gondolataim. én nem voltam pánikbeteg, de tudom, h hasonló életmóddal ki lehet gyógyulni.Csak el kell hitetned magaddal, h te nem vagy pánikbeteg.az a baj a pánikbetegekkel, hogy (sajnos ezt kell, h mondjam) csak rinyálni tudnak, h nekik ez mennyire rossz, de tenni azt nem tesznek ellene csak a gyógyszerekkel tömik magukat. remélem senkit nem sértettem meg ezzel és remélem, h aki itt pánikbeteg az ki fog belőle gyógyulni, mert csak akarat kell hozzá.
2012. nov. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!