Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pattanásokra ( nem biztos,...

Pattanásokra ( nem biztos, hogy ezek már azok ) valami jól bevált módszert tudok nekem mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves srác vagyok, régen 14-5 éves koromtól kezdve pattanásaim vannak, amikből mostanra nagyon kevés lett, de az a pár az rettentő nagyra duzzad ( nem nyomom ki őket, nem piszkálom őket ). Mint a hüvelykujjamon a köröm, akkora nagyságú göbök és csak nőnek nőnek, nem tudnak kifakadni. A végén megelégelem és egy tűvel kiszúrom őket és akkor egy csomó genny folyik ki belőlük, aztán szépen heg nélkül begyógyul. Amúgy van, hogy több hónapig nincsenek, aztán valami történik és jönnek egy pár hónapig, aztán megint abbamaradnak. Mit tudnék csinálni, hogy ne jöjjenek elő? Válaszaitokat előre is köszönöm.

2012. nov. 24. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz, ma már nagyon sok férfi jár. Ő szakszerűen kitisztítja az arcodat és tanácsot is tud adni, hogy mit kezdhetnél vele. Addig is az a legfontosabb, hogy minden nap tisztítsd az arcodat valamilyen kímélő arclemosóval és a kinyomott pattanásokat fertőtlenítsd pl. hidrogén peroxiddal, szépen lehúzza a gyulladást. Gyógyszertárban párszáz forintért lehet venni.
2012. nov. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ellátogatok akkor majd egy kozmetikushoz, hátha segít!
2012. nov. 27. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel inkább ne kozmetikushoz hanem bőrgyógyászhoz.Nekem is nagyon sok a pattanások.Elmentem bőrgyógyászhoz és kiderült hogy tüsszős gyulladásom van.
2020. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!