Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ropog mindenem, és...

Miért ropog mindenem, és fájnak az ízületeim, meg a csontom? (20/l)

Figyelt kérdés

túlzás nélkül állíthatom, hogy tényleg majdnem mindenem ropog, csak lépek egyet és roppan a csípőm, vállam, hátam, nem is sorolnám. A két csuklóm iszonyúan fáj, a térdeim is (ezekre porcerősítőt szedek), és úgy érzem, mintha a könyökömtől lefelé indulva a karcsontom valamint a kulcscsontom is fájna. Nagyon rossz, így is eléggé magam alatt vagyok, és emiatt még inkább, úgy érzem magam,m int egy vénasszony, pedig szeretek/szerettem mozogni, de mostanában nem nagyon szoktam, mert tényleg mindenem fáj. Mit csináljak? :(((

(Az orvost ne mondjátok, mert őt nem érdekelte...)


2012. nov. 27. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
90 éves dédöreganyám is panaszkodott, azt mondták neki h a korral jár
2012. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia! nekem is mindenem ropog és az ízületeim is fájnak. én voltam vele ortopédián és reumatológián is (nagyjából 12 éves korom óta küzdök ezzel). nekem azt mondták, lazák az ízületeim, ami nem baj, de ezért ropogok. vigyázni kell rá nagyon. ami az ízületi fájdalmakat jelenti lehet ízületi gyulladás amit a túlzott hideg, vagy meleg okoz. kerülni kell a túl forró fürdőt és hidegben rétegesen fel kell öltözni(harisnya, atléta,derékmelegítő!!!). amúgy nekem a legjobb rá a flector por, aminek írtó rossz az íze, de megéri. a mozgást pedig ne hanyagold, mert sokkal rosszabb lesz, ha nem mozogsz. javaslom, hogy járj el úszni és végezz könnyű gyakorlatokat, amik nem túl megerőltetőek. remélem segítettem:)
2012. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első válaszolóznak: nagyon vicces vagy, pont ez a bajom, hogy másoknak a kilencvenéves öreganyja szokott panaszkodni, amire rá lehet mondani, hogy a korral jár, de 20 évesen??


Második kommentelőnek köszönöm szépen a válaszát! Csak az a baj, hogy a csuklóm pl. folyamatosan fáj, sokszor nehezen fogok meg dolgokat, mert annyira rossz :(

Az úszás pedig tényleg jó lenne, csak sajna nagyon sokat vagyok megfázva, ezért azt is abbahagytam, mert taknyosan nem a legvidámabb úszkálni... :(

2012. nov. 27. 12:22
 4/4 anonim válasza:
Szia én egy 22 éves lány vagyok és ugyan ezek a problémám :( sikerült megoldást találni a próblémára??
2014. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!