Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valamelyikőtöknek tapaszta...

Van valamelyikőtöknek tapasztalata a Radiofrekvenciás horkolásgátlással kapcsolatban? Több helyen is csinálják már évek óta.

Figyelt kérdés

#horkolás #radiofrekvencia #horkolásgátlás
2012. dec. 6. 11:32
 1/3 Turbo78 válasza:
100%

Szia!


Én 10-es skálán 11-es szinten horkoltam, és éjjelente légzés kimaradásom is volt!

Megcsináltattam, az óta nincs légzés kimaradás, és kb 3-as szinten horkolok , azt sem mindíg...

Alvás igényem is kevesebb lett, és minden éjjel álmodom. Régen nem volt ez így, mert képtelen voltam a mély alvásra... Szóval bátran ajánlom!

Ha van még kérdés szivesen válaszolok!

Üdv!

2013. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Mit foglal magába ez a radiofrekvenciás horkolásgátlás?Még sosem hallottam de a páromnak lehet jót tenne mert elég hangosak az éjszakáink :/
2013. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Turbo78 válasza:

Egy 20perces ambuláns műtét, ahol gyakorlatilag "kisütik a szöveteket egy fogvájó nagyságu fém segítségével kb 85fokon.

Helyi érzéstelenítéssel fájdalom mentesen. Kb úgy működik mint a mikrohullámu sütő... :)

2013. febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!