Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érzem ezt szerintetek?

Mitől érzem ezt szerintetek?

Figyelt kérdés
Már a múltkor is éreztem, aztán elkezdtem sokat járkálni és elmúlt. most megint nem mozgok és megint érzem hogy a lábaim fájnak és gyengék, furán érzem magam, nem tudok állni, mert le kell ülnöm :S Nem nagyon mozgok, de sokat vagyok ideges, ez most a mozgáshiány vagy az idegesség miatt alakul ki?

2012. dec. 9. 11:18
 1/6 Istvan Kadar válasza:
Érdemes lenne elmenned a háziorvosodhoz, mert ezek a kellemetlenségek még egy kezdődő érszűkület tünete is lehetnek.
2012. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemhiszem, ilyen fiatalon? Meg mikor elekzdtem járkálni jobban voltam 2hétig. most meg megint ülök és elöjött érdekes
2012. dec. 10. 12:41
 3/6 Istvan Kadar válasza:
Ha kellemetlen és akadályoz, akkor irány az orvos! Nem akarokm az ördögöt a falra festeni, de akár még szklerózis multiplex is lehet a panaszok forrása. Ez a betegség a fiatalok körében is előfordulhat.
2012. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szklerózis multiplex


A gyakori korai tünetek: zsibbadás, érzéskiesés, fájdalom, égő vagy viszkető érzés karokban, lábakban, törzsön vagy arcon, a láb vagy a kéz elgyengülése, elügyetlenedése. A beteg szokatlanul fáradtnak érezheti magát. Enyhe pszichés tünetek (pl. hangulatingadozások, indokolatlan könnyelműség, eufória, depresszió és apátia) jelentkezhetnek, melyhez emlékezetzavar, ítélőképesség csökkenése és figyelmetlenség is társulhatnak.


Nos...nem hinném hogy nekem ez lenne....Nekem csak annyi panaszom van hogy fájnak a lábaim, kezeim, és mikor megyek akkor úgy érzem le kell ülnöm, nincs állóképességem. mivel ugye nem mozgok semmit, folyton a gép előtt ülök gondolom ez egészséges embernél is létrejön hogy legyengül...

2012. dec. 10. 16:01
 5/6 Istvan Kadar válasza:
Ha úgy érzed, hogy a sportolás segítene, akkot mozogj többet, fuss, sétálj, mert ez máskor már segített. De itt is érdemes a fokozatosságot betartani.
2012. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hááát szerintem az idegesség hozza el, mert van most egy betegségem és nagyon rá idegeskedek, folyton feszült vagyok, gondolom igy jön ki rajtam vagy nemtudom, lazitanom kéne :S de amúgy nem vagyok rosszul meg semmi, csak a lábamban érzem eazt a feszitő érzést :S tudtok vmit erre ajánlani?
2012. dec. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!