Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik velem? Az éjjel...

Mi történik velem? Az éjjel iszonyúan megfájdult a hátam, alig bírtam kiegyenesedni, levegőt venni!

Figyelt kérdés
Éjjel kimentem WC-re és akkor történt. A hátam szokott egyébként is fájni, és igaz az is, hogy csináltam bemelegítés nélkül előző nap pár gyakorlatot (híd), de ennek akkor sem lenne szabad megtörténnie. Hirtelen belehasító, görcsös fájdalmat éreztem, nem bírtam felegyenesedni, le kellett guggolnom, de még az is alig ment, és elakadt a levegő. Alig bírtam visszatántorogni a szobámba.
2012. dec. 30. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a hídtól megsérült a gerinced? Az enyém egyszer csúnyán beleroppant tesiórán, azóta nem is próbálkozom vele. Szóval kicsit aggasztónak tartom, amit írsz, ha nem múlik el hamar, jobb lenne orvoshoz menned (háziorvoshoz, és ő ad beutalót a megfelelő helyre).
2012. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!