Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka, hogy szédülök...

Umbro12 kérdése:

Mi lehet az oka, hogy szédülök és gyengének érzem magam és romlott a látásom is?

Figyelt kérdés

Kb egy hete kint voltam focizni haverokkal, barátokkal.

Játszunk futkározunk egyszer csak elkezdtem szédülni homályosan látni. Megálltam kicsit jobb lett a helyzet, de utána még kétszer háromszor jelentkezett és egyszer nagyon erősen szédülés lábaim kezdtek elhagyni homályos látás azt éreztem lassan össze esek. Azóta egy hete kb szédülök nem olyan erősen mint a pályán de szédülök eléggé gyengének érzem magam néha olyan érzés hogy a lábaim is elvannak gyengülve nem jó sokat ülve lenni mert egyre jobban szédelgek mászkálni pláne. Magas vérnyomással kezelnek most éppen kardiológiai vizsgálatok alatt állok. Látott orvos a szédülés miatt megvizsgált vérnyomás mérés vércukorszint mérés felállított mondta csukjam be a szemem és érintsem meg mutatóujjal az orromat. Mi lehet a probléma? Először arra gondoltam hogy túlhajszoltam magam de az nem hiszem hogy további szédüléssel járna. Válaszokat előre is köszönöm.



2013. febr. 16. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomás okozhatja, táplálkozol rendesen, nincs vitaminhiányod? Fiatal szervezetnek sok táplálékra van szükség.
2013. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eszem rendszeresen napi 3x 20 éves férfi vagyok eddig ilyet nem igazán tapasztaltam csak átmenetileg de hosszabb távon nem ! Olyan érzés mint mikor egy picit becsíp az ember mondjuk iszik két pohár pezsgőt. A vérnyomásom nem magasabb mint szokott. A fura az egészben hogy a focizás óta nincs a halántékomnál vagy a fejtetőmön az a lüktetős érzés mint előtte vagy csak ritkán van és olyan néha mintha zsibbadna a fejem. Ezt is mondtam orvosnak mondta hogy menjen neurológiára de előtte kardiológus mert oda már alapból mentem.
2013. febr. 16. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a nyakadnál megrándult egy izom, mert az is okozhat szédülést, mindenesetre menjél el a nyugalmad érdekében is az orvoshoz, a neurolágushoz megnézni az idegekkel nincs e gond.
2013. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy az izom okozza e, de egész nap aludnék régen is ilyen fáradékony voltam de mostanában még jobban és mikor felkelek kb 5 percig nincs annyira szédülés de utána elkezdődik.
2013. febr. 16. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem várd ki türelemmel a vizsgálatok eredményét. Mi csak találgatni tudunk
2013. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a látásod hirtelen romlott akkor nem ártana egy MR-t csinálni gyorsan a fejedről!
2013. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!