Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjjel 1-es munkakezdés, mikor...

Éjjel 1-es munkakezdés, mikor feküdjek le?

Figyelt kérdés
Csak egy nap a héten, de én délután nem igazán tudok aludni
2013. febr. 24. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Alszol amikor végeztél.

Én 12 órában dolgozok amibe van hetente 2 nap éjszakázás, este 7-től reggel 7 ig dolgozok és én mindig másnap alszok nappal, így könnyebben megy, mert előtte nem alszok mert csak rosszabb.

2013. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nappal sokan nehezen alszanak, a párom speciel Melatonin tablettát szed, a melatonin egy, a szervezetünkben termelődő hormon, aminek a pontos funkcióját most nem tudom, de az alvásban sokat segít. Szegény gyakran 12 órázik éjjel s bár a tablettával sem friss és üde, de legalább alszik jópár órát, míg nélküle 2-3 után felébredt.


De egy nap az kissé más, ahhoz ő még nem használná.

Amikor az első éjszakai napja van, az trükkös, hisz előtte éjjel normálisan aludt. Olyankor néhány órát próbál aludni, mielőtt munkába megy. Az utolsó éjszakai műszak után pedig tabletta nélkül, korábban, pár óra alvás után kel fel, lenyom egy nem valami nagy aktivitású napot, majd rendesen megy aludni.

2013. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!