Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánik betegségben szenvedek,...

Pánik betegségben szenvedek, már évek óta! Van valami természetes gyógymódot ellene? A mámorbors kivonat használna? Vagy használt már valaki? Van mellék hatása, mert olvastam hogy valaki azt írja hogy van, valaki meg azt hogy nincs?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok! kb 20 éves koromtól pánikolok, az elején még nem volt annyira vészes, azt hittem majd elfelejtem, de nem, egyre rosszabb lett, már ott tartottam hogy egyedül nem mertem sehova menni, hosszú útra meg el sem mertem indulni! Aztán 22 évesen javultam, már úgy éreztem hogy jobban vagyok, nem pánikoltam, mertem egyedül menni kocsival, elmentem hosszabb utakra! Aztán egy éve nagyon vissza estem, ugyan ott vagyok ahol a part szakad! Nem mentem el sehova, nem panaszkodtam senkinek, próbáltam eltitkolni, a szüleim elől is, a barátaim elől is! Elhatároztam hogy meg válok ettől a betegségtől, több mint 10 éve dohányzom, de már 1 hónapja nem szívom, próbálok mozogni, sportolni, kávézni nem kávézok, alkohol csak hébe-hóba, és próbálok kevesebbet idegeskedni! Tudtok valami gyógymódot, vagy valami módszert hogy ne pánikoljak! Volt már valakinek ilyesmi jellegű gondja? Mert nem szeretnék elmenni pszihológoshoz, és össze-vissza gyógyszereket szedni! Saját erőmből akarom leküzdeni a pánikot!

2013. febr. 26. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tévedésben vagy, a pszichológus nem ír fel gyógyszert, nem is írhat fel! Az a pszichiáter. Szóval szerintem a beszélgetéstől még semmi bajod nem lenne, valószínűleg épp az hozza vissza, hogy nem jársz a végére, csak eltemeted, "eltitkolod". Ezt nem kell szégyellned, ugyanúgy betegség mondjuk mint az influenza, gondolom azzal sem titkolózol ha elkapod. És nem a dilinyósok járnak pszichológushoz, az igazi "dilinyósok" észre sem veszik, hogy azok, na őket már vinni kell... :D
2013. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nincs abban semmi szégyen, ha elmegy az ember pszichológushoz. Én is pánikbeteg vagyok úgy 3 éve, hol jobb, hol rosszabb időszakokkal. Elmentem pszichológushoz, csoportos terápiára is, mert úgy voltam vele: mit veszíthetek? És mi van, ha ezek segíteni fognak, akkor kit érdekel, hogy kik gondolnak "dilisnek"? Tanultam mindkét esetben hasznos dolgokat, nem bántam meg, hogy adtam nekik egy esélyt.
2013. márc. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


sikerült esetleg valamilyen természetes szerrel orvosolni a problémát? mámorbors kivonatot kipróbáltad? köszönöm a válaszodat.

2017. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Greemlin válasza:

Kávabors jó ötlet, de jelenleg nagy a csönd, sehol nem találok. Ha tudtok a fellelhetőségéről, ahol standardizált 75 mg-os kiszerelést kapni, azzal sokunkon segítenétek.

A pszichiáter egy átmeneti, jól megválasztott antidepresszánssal "kiüti" a pánikkódot az agyadból. Ha közben nem szoksz rá a melléadott szorongásgátló nyugtatókra, akkor lejöhetsz róla pár hónap múltán. Ha kerülöd a dokikat, akkor próbáld a Remotiv extrát, de az is okoz az elején némi romlást. Xanaxra ne szokj rá! És mindenképp menj el olyan tanfolyamra, ami segít relaxálni, pl autogén tréning sokat segít.

Szurkolok, hogy meggyógyulj!!

2018. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
30eves vagyok 10eve pánik betegségben élek gyógyszerek gyógymódok termeszt gyogyasz stb... 2evvel ezelőtt majdhogynem ki gyogyultam belőle de én sem. Megyek sehova sem egyedül nem maradok meg. A férjem már ki akad tőlem válás lesz a vége nagyon sajnálom ezeket az embereket és nincs körülöttünk türelmes ember....... De gyógyulj meg minnel hamarabb tiszta szívből kívánom. Én schippa és 0.25 frontint szedtem rosszabb lett mint volt a betegségem a mai napjaim a még semmit sem szedek sok folyadék... De nekem is kell másik dr t fel. Keresnem újabb gyógyszer kezelésre.
2019. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!