Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Amikor ágyból hirtelen felkelek, akkor elszédülök, nem látok semmit 3-4 másodpercig. ( a vérnyomásom 121.)

14/L


2013. márc. 1. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kamaszkoromban ilyen. Nálam a hirtelen növés miatt.
2013. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a cukorszinteddel van gond.
2013. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az történik kérlek szépen, hogy nem jut elég vér az agyadba és ezért szédülsz meg ezért látsz homályosan vagy semmit... ezzel vigyázni kell, ne állj fel hirtelen

egyszer feküdtem az ágyba és felpattantam hogy megnézzem kész-e az ebéd, utánna csak arra emlékszem hogy a padlón fekszek az ajtónál... elájultam és lefejeltem az ajtót :D

szóval vigyázzni kell ezzel mert lehet belőle súlyos baleset is... mondjuk ez nekem természetes mert 196 cm magas vagyok :) nálam felejtős a nyugalmi állapotból hirtelen felpattanás :)


Minden esetre ha van otthon vérnyomásmérő akkor mérj vérnyomást, meg ha van cukormérő akkor azt is...

Nem vagy túlsúlyos?

ha makk egészséges vagy akkor nem kell megijedned ez egy tök "természetes" dolog, nem kell hirtelen felállni :)

2013. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

168 cm és 59 kg vagyok..:))

Köszönöm a válaszokat.:)

2013. márc. 1. 19:50
 5/5 anonim válasza:
nem dugtal eleget
2013. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!