Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az egész napi tervem romba...

Az egész napi tervem romba dől a reggeli álmosság miatt. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Hiába tervezem el, hogy másnap mit fogok csinálni mert reggel hiába kelek 10-11-kor nem kicsit álmos vagyok. Napi 8-9 órát alszom. Nagyon nehéz felkelnem és utána is legalább 1 órán keresztül úgy érzem magam, mint 1 zombi. Aztán meg már sz/rok arra amit elterveztem mert csúszna az egész és gépezéssel, tv nézéssel megy el az egész nap.

Van valami jó módszer ami ébredés után gyorsan fel tudna pörgetni? Kávé, tea kilőve, nem segít, 1,5 doboz energiaital felpörget, de azt meg nem akarom, mert káros.

22/L


2013. ápr. 12. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:

10-11-kor kelsz?

Én már 3 órát ledolgoztam 11-re (najó,óránként 5 perc net pihiképp)


Keress melót vagy sulit és lesz miért felkelni.

2013. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen akkor, de nem is fekszem korán
2013. ápr. 12. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát akkor annyi a napi dolgod hogy otthon döglődj? (bocs,de szebb kifejezést nem akartam használni)
2013. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

munkát keresek, de annak a 90%-a is abból áll, hogy a gép előtt vagyok, keresek, emaileket küldök....stb

lenne más dolgom is rengeteg, de mint fentebb írtam csszok velük és már nem csinálom "majd holnap"

2013. ápr. 12. 11:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. Annyiban más a sztorim, hogy nem járok egyetemre egy betegség miatt, és a betegség, meg a vele járó depresszió az, ami levertté tesz. Én is ezt tapasztalom, hogy azért heverek annyit, mert nincs semmi, amiért fel kell kelnem. De tényleg korábban kell kelni, ha ezt el akarod kerülni.
2013. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most egy annyira egyszerű megoldást fogok mondani hogy fájni fog: tervezd úgy a napod, hogy később kezded el a teendőidet. Nem értem mit kell ezen szenvedni. Jaj álmos meg fáradt vagy, csúszol, utána meg nincs kedved!? Úgyis csak otthon ....a rezet, van elég időd később kezdeni mindent ha amúgy nem csinálsz semmit. Ez egy béna kifogás és csak magadat vágod át de legalább akkor nekünk ne próbáld meg bizonygatni. Meg feküdj le korábban
2013. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
erre még nem is gondoltam :D köszi
2013. ápr. 12. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Hali, pár hónapja nekem is ilyen volt, de tudatosan elkezdtem mindig hatkor kelni, és így nem voltam fenn éjjel sokáig, meg mindig volt mindenre időm. Most is hatkor kelek, és az óraállítás sem viselt meg, sőt, esténként van erőm sportolni is. (Pedig kövér vagyok.)
2013. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanigy vagyok bár én egyébként is igy gépezéssel töltöm a napjaim :D

Amit kéne csinálni azt én sem csinálom mert annyi erőm van h a gép előtt üljek csak sokszor :(


Valami vitaminhiány nem lehet? Amikor vasat szedtem sose volt ilyen gondom.. Vagy pajzsmirigy alulmüködés. Béres Cseppet szedj szerintem az jót fog tenni.

2013. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!