Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valamitől nagyon-nagyon fáj a...

Valamitől nagyon-nagyon fáj a hátam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2-3 hónaponta rámjön ez a durva hátfájás. Először csak a hátam közepe fáj, aztán kisugároz vagy nem tudom, kiterjed a gyomrom környékére, azután pedig a mellkasom kezd fájni. Van, hogy pár perces "rohamokban" tör rám, de volt már többször olyan is, hogy jó egy órán keresztül nem mertem megmozdulni, mert annyira fájt. Most is ilyen van/volt.

Mitől lehet ez?

Nagyon köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 7. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a tunetekkel az orvosnak kell feltenned a kerdest, aki torekedni fog arra, hogy az okat kideritse, ami biztos, hogy belso elvaltozas!
2013. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, ez nincs rendjén! Én mint laikusazt gondolom, hogy lehet a szíved, lehett porckorongsérved, de tüdőrákos ismerősömnek is a háta féjt nagyon.Szóval kivizsgálás!!!!
2013. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De nem is dohányzom. 3 éve pedig voltam orvosnál, megnézték a szívemet és nem volt vele semmi baj...

Nem akarok orvoshoz menni. :(

2013. máj. 8. 00:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet pánikbetegség is. Írnak fel rá dilibogyót.
2013. máj. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát jobban szeretnél itt látatlanul valami hihető, bár nem feltétlenül helyes választ kapni, amibe aztán beleringathatod magad, mint elmenni az orvoshoz, akinek

* ez a szakmája, hogy válaszoljon

* személyesen meg tud vizsgálni

* felelősséggel tartozik?

A te életed, hajrá.

2013. máj. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!