Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék kikapcsolni?

Hogyan tudnék kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Elég sokat dolgozok, ami tulajdonképpen nem baj, mert nagyon szeretem a munkámat. Ha véletlenül nem egész nap dolgozok, akkor is a munkán jár az agyam hogyan lehetne lendíteni a dolgokon stb. Viszont amit tényleg nem tartok normálisnak, hogy álmomban is dolgozok, sokszor felébredek hogy fizikailag is teszek-veszek. Igazából egyáltalán nincs rossz élményem a munkámmal kapcsolatban, ezért sem értem hogy miért stresszelek rá a dolgokra, vagy nem is tudom hogyan nevezzem ezt.


Köszi a válaszokat!


2013. júl. 4. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az segített, hogy eldönöttem: munkával csak a munkahelyen foglalkozok.

Ha nap végén félbemarad valamilyen teendő, felírom magamnak, és másnap folytatom, így nem kell fejben tartani és ezzel foglalkozni este. Lehet, hogy hülyén néz ki, hogy emlékeztetőket írok magamnak, de így nyugodt vagyok, és nem felejtek el semmit.

2013. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Netről letölteni relaxációs hanganyagot és fejhallgatóval hallgatni nyugodt körülmények közt pl. egy ágyon fekve, egyedül egy szobában. Elsőként olyant amiben mondják hogy mit kell csinálni. pl. Dr. Domján László: Sziget
2013. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!