Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyúan fáj a gyomrom. Volt...

Iszonyúan fáj a gyomrom. Volt már egy gyomorfekélyem pár éve, napok óta megint fájt, de most nagyon rossz. Akinek volt hasonló, mitől lett jobb? (30 éves lány vagyok. )

Figyelt kérdés
Egy tejeskávét ittam már, az szokott segíteni, most az sem.
2009. okt. 27. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
van gyógyszered? Sztem a kávé irritálhatja a gyomrot,mégha tejben van is. Én nem innám. Inkább egyél reggelire danone kefirt barna kenyérrel vagy somnklával,nekem is problémás a gyomrom,mindig ilyet eszem! Meg igyál zöld teát vagy herbateát.Csak feketét ne. Esetleg Rennie-t vegyél be ha sok a savad,az hatni szokott. De nem vagyok orvos,nem tudom h gyomorfekélyre lehet-e rennie-t venni,szóval sztem menj orvoshoz ha nem múlik el!
2009. okt. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs,sonkával :)
2009. okt. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en pantacidot szedek,mert alapbol rossz a gyomrom,de par honapja eros antibiot es szteroidot kellett szednem,azmeg ratett 1 lapattal.nekem a rennie mar nem hasznal,menj el orvoshoz o felir valami bogyot!ezzel nem szabad szorakozni!M
2009. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem a tejeskávé a gyomorfekélyes időben is talán az egyetlen volt ami segített. A doki sem igazán támogatta, de azt mondta, hogy én érzem, hogy mi jó.

Megyek majd dokihoz,de csak jövő héten tudok leghamarabb :( Éjszaka viszont azt hittem kipusztulok, annyira fájt.

2009. okt. 28. 09:12
 5/5 anonim válasza:
Meleg kamilla tea!!
2009. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!