Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol lettem ennyire hihetetle...

Mitol lettem ennyire hihetetlenul almos?

Figyelt kérdés

Delig aludtam, elmentem a varosba meg egesz nap maszkaltam mindenfele, de nem ettem. A vegen mar rosszul is voltam szedultem meg fajt a fejem aztan kicsit el is almosodtam. Hazajottem gyorsan ettem is, kicsit jobb lett. Most pedig ugy voltam vele, hogy meg nem vagyok almos ezert pakolok a szobamban (eleg nagy volt a kupi az asztalomon) es elkezdtem csinalni es hihetetlenul almos lettem. Ragad le a szemem es faj a fejem alig birom. Kicsit meg vagyok ijedve mert nagyon sokaig aludtam. Miert lehet ez?

amugy tobbszor volt ilyen amikor elmentem valahova, nem volt nalam kaja es nem ettem, vagy csak keveset.


2013. aug. 24. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Leesett a vércukorszinted.
2013. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat jo, de en most vagyok nagyon almos pedig mar ettem:o
2013. aug. 24. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Mintha már este lenne, nem? Beindult a melatonintermelés...:)


Amúgy ezer oka lehet, nem lehet pontosen megválaszolni ezt a kérdést.

2013. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most azt mondtak neke, hogy az a baj, hogy egesz nap szinte nem is ettem mjad hirtelen sokat es az emesztes elvonja az agyambol az oxigent es ettol erzem ezt az eros faradtsagot. Ez lehetseges?
2013. aug. 24. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Az agytól semmi nem vonhat el semmit, mert az irányít mindent. Gyakorlatilag az egész szervezet őérte van... :)
2013. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!