Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol pisilhettem be?

Mitol pisilhettem be?

Figyelt kérdés
Legyszi ne rohogjetek, komoly kerdes! ultem a szobaba es nem kellett pisilnem meg semmi, de egyszercsak olyan volt mintha jonne valami. Elmentem wcre es a tisztasagi betet el volt azva. Majd atvettem a bugyim visszajottem a szobaba es megint megismetlodott. Sose volt meg ilyen. Mitol lehetett ez?
2013. szept. 21. 13:24
 1/5 .Rékaa. válasza:
Lány vagy ?
2013. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elso!

"Elmentem wcre es a tisztasagi betet el volt azva"

SZERINTED FIU???

2013. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hólyag-záróizom gyengeség. Mindenképpen menj el ezzel hétfőn a háziorvosodhoz és kérj beutalót szakrendelésre. Talán most még meg lehet fogni, de ha elhanyagolod, akkor majd örökké ilyen hatalmas, vastag, pelenkaszerű betéteket kell hordanod. Ez nem vicc.
2013. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem stresszelsz mostanában?
2013. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez többször megismétlődik, akkor jobb lenne kivizsgáltatni, viszont az is nagyon fontos, hogy emiatt egy pillanatig se szégyelld magad, mert nem tehetsz róla!
2013. szept. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!