Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrsövény műtétem volt és...

Orrsövény műtétem volt és arcom egyik fele nagyon meg van dagadva. Mit lehet ez ellen tenni és mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

orrsuveny mutetem hal'isten meg nem volt, de szajsebeszeti igen. Az allkapcsomba kellett belefureszelni...stb. Masnapra teljesen bedagadt, veralafutasos lettaz arcom.Jegeltem, hidegvizes borogatast tettem ra, de csak nem akart lemenni.Elegge megijedtem, amikor a tukorbe nezve nem ismertem fel magam a duzanat miatt, visszamentem, es kiderult, hogy a varratokkal gond van...

Ugyhogy ha neked sem valik be a borogatas, akkor menj vissza.Az ilyen mutetek utan normalis egy kis duzzanat, de ha mar erzed, hogy ez a "nemnormalis"kategoria akkor irany az ugyelet. Jobbulast!

18/L

2009. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ megpróbálom :)
2009. dec. 13. 13:14
 3/3 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat!
2009. dec. 13. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!