Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ekcémás bőr, vizesedés,...

Ekcémás bőr, vizesedés, levertség és diéta és mozgás ellenére zéró fogyás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 nap múlva megyek vérvételre, remélem egy hét és orvoshoz is kerülök a lelettel, de már nagyon tele van a hócipőm!! Szeptemberben szültem, a vizesedés terhességem óta fenn áll, ehhez jött most hogy képtelen vagyok fogyni pedig lassan semmit nem eszem, edzeni járok minden nap plussz az ekcéma. Igazán levert és depressziós vagyok a helyzettől. Tudnátok segíteni? Mi lehet a baj??
2014. márc. 11. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
írd le mit eszel egy nap, de gonold át, legyen benne minden.
2014. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah és mennyit iszol 1 nap?
2014. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pl reggeli egy alma, joghurt, tízórai egy banán, ebéd szénhidrátcsökkentett pirítós(2) vajjal paprikával, uzsi kölesgolyó meg valami gyümölcs, vacsorára semmi. Ehhez kb 2-3 liter víz vagy citromos víz.
2014. márc. 11. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol helyezkedik el az ekcémád?
2014. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

almában, banánban egyéb gyümölcsökben, és a legtöbb tejtermék így a joghurt is mind tele van cukorral, a cukor megdobja az inzulinszintedet a magas inzulinszint pedig leállítja a zsírégetést, még ha ez az energia rovására is megy. ez alapján a leírás alapján, szinte csak szénhidrát van az étlapodon, így ne csodálkozz, ha nem fogysz, sõt a gyulladásos betegségek sem meglepôek.

shop.builder.hu/cikkek.htm4?id=520

2014. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!