Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beteg vagyok. De nem súlyos....

Beteg vagyok. De nem súlyos. Hogyan gyógyuljak meg a leghamarabb?

Figyelt kérdés
fáj a torkom, köhögök és folyik az orrom, de lázam az nincs...
2009. dec. 19. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sok vitamin,gyümölcs formályában.Alma narancs,mandarin,meg amiket szeretsz.orrspé,arc melegítés sok folyadék.Aztán ha pár napon belül nem javul,mindenképp orvos.A lányomnak is ezek a tünetei.Doki írt gyógyszert neki,mert iszonyatosan be volt/van gyulladva a torka (mandulája már nincs)ezt most nem szabad elbagatelizálni.
2009. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

csak az a lényeg,hogy pihenj,ne nagyon mászkálj sehova,és hogy melegben legyél,és el kell kezdened izzadni. segíthetsz még teákkal(kakukkfű és a fehér mályva jó köhögésre) és más meleg étellel,levessel. ne egyél édességet,mert az nagyon gyöngíti az immunrendszert.ez a mézre nem vonatkozik,mert abban vannak más hasznos anyagok is a cukron kívül. gyümölcsöt,c-vitamint is egyél.jó még a gőzölögtetés, szóval hogy ráhajolsz a felforrósitótt vízre (amibe én szoktam egy teafiltert is rakni,hogy a gyógynövények is segítsenek valamennyire), vagy próbáld ki a lábfürdőt. az a lényeg,hogy átmelegedj.


én is most vagyok betegecske,de talán kezdek túllenni rajta. ha pihensz,2-3 nap alatt keresztülmegy rajtad,mint a barátomon, de ha nem,vagy csak gyógyszerezel, akkor egy hétig is elhúzódhat, mint ahogy velem történt.


Jobbulást!

2009. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!! :)
2009. dec. 19. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok forró tea, forró fürdő, meleg leves, sok zöldség-gyümölcs, egyébként nekem is pont ezek a tüneteim, több, mint 1hete:S

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2009. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
A kapszulás vitamin és a gyógyszertári aszkorbinsav is ugyanolyan jó! Üdv a 21.században!
2009. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de a fürdő, meg a gyümölcsök jobban esnek :)
2009. dec. 19. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Régen nem volt annyi beteg, mint most. Nagyapáink elvoltak gyógyszer nélkül is, mégsem voltak betegek, mert nem ettek ennyi tartósítószert, meg miegymást, mint most.

"Üdv a 21.században!"

2009. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, nem volt annyi beteg, mert a fele születéskor meghalt, a negyede meg a 10et se élte meg. Szerintem manapság az emberek tovább élnek. Az a szerencsétlen molekula nem tudja, hogy a narancsban, vagy a gyógyszergyárban készült. Miért nem képesek elhinni az emberek, hogy elő lehet állítani mindent szintetikusan, és az teljesen ugyanolyan? Gondolom bizonyítani nem tudod, csak egyszerűen nem vagy hajlandó elhinni, mert nem tetszik.
2009. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Levárdy Kristóf válasza:
Nekem is fáj a torkom meg folyik az orrom meg salyog a fejem én is köszönöm a tanácsokat
2012. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!