Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kemoterápia ideje alatt...

Kemoterápia ideje alatt milyen fejfedőt használtok? Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Most, hogy jön a meleg a kendő lesz a legkényelmesebb. Válassz olyat ami a stílusodhoz közel áll és kösd meg úgy. Pl ha lány vagy akkor hagy hosszúra hátul, mintha copfod lenne stb.
2014. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és borotváltam a fejem. Sok embernek van így...bár amikor a szemöldököm is kihullott, akkor már látszott, hogy a kemó miatt. Egy jó baseball sapkát ajánlok...az onkológián meg senki sem fog csodálkozni, ha kopasz vagy.
2014. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a baseball sapka elég hülyén néz ki kopasz nőn

valami divatos holmit nem tud senki ajánlani?

2014. ápr. 30. 17:41
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Aztán hová a pi c s á b a írtad, hogy nő vagy?
2014. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk direkt írtam a kendőt szépen megkötve... Te tényleg menj a p*csába...
2014. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a kendőn is látszik, hogy kemoterápia miatt van hordva


nekem a szempillám is kihullott

2014. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

van olyan kopasznő akinek jól áll a baseball sapka, vagy legalábbis nem rosszabbul mint a kendő


a hátul hosszúra hagyott kendő szerintem kihangsúlyozza azt, hogy beteg vagy, senki nem nézi copfnak


de a betegség nem szégyen

2014. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tudom hogy a paroka nem a legkellemesebb megoldás nyaron, de nekem ez vált be a legjobban. 17 éves vagyok es mielőtt meg elkezdték volna a kemot akkor vettem egyet ami majdnem ugyan olyan mint az igazi hajam. Mert en lelki okokból csak nagyon kevés embernek mondtam el h mi a bajom es meg most is h 3. Stádiumban vagyok iskolába jarok es mindent elkovetek h senki ne vegyen észre semmit. Persze a paroka drága es nyaron nagyon meleg, de számomra ez volt a legjobb
2014. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 karesz54 válasza:
Kaptam kemot ,de nem kellett semmi,
2014. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 karesz54 válasza:
24%
Kaptam kemót,de nem hullott sehol,így nem kellett sapka.
2014. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!