Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napjában többször vérzik az...

Napjában többször vérzik az orrom. Eggyik pillanatrol a másikra. Megfázva nem vagyok és a vérnyomásom is rendben van, többször mértem. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem száraz a levegő, ahol laksz? Nálunk (panel, 10.em.) nagyon, és nekem ettől kiszárad és szétpattognak a pici erek. Ha nem, és a vérnyomásod ok, akkor lehet vitaminhiány is, vagy más anyagcsere betegség jele, de azért először nem erre kell gondolni.
2009. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még előző vagyok, eszembe jutott, hogy unokatesómnak is ilyen volt és végül "kiégették neki" ilyen kis műszerrel, de nem olyan fájdalmas volt, csak kellemetlen és azóta nem vérzik neki. Ha nagyon sokat vérzik orr-fül-gégészet, nehogy nagyobb bajod legyen.
2009. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, azt mondták gyenge az orromban egy ér, és ha nem javul ki kell égetni. de végül a gyógyszer is megoldotta, érerősítő (rutascorbin).
2009. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy csak érzékenyek az orrodban lévő hajszálerek, és azok könnyen elpattannak akár egy tüsszentéstől, vagy magától is.
2010. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!