Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kellene tennem, hogy...

Mit kellene tennem, hogy végre egy kicsit normálisabban nézzek ki? nagyon rosszul érzem így magam

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, és 46 kiló. Nem, nincs semmilyen komoly betegségem, egyszerűen ez van. Akármit eszek, nem tudok hízni, gyors az anyagcserém. Kb. 170 centi vagyok. 19 elmúltam, mégis folyton kb. 16 évesnek, vagy kevesebbnek néznek, ami nagyon bántó. Próbáltam edzeni, gyúrni kicsit, de egyszerűen nincs semmi hatása.


Tanácsokat szeretnék kérni. Mit egyek? Mennyit? Mikor? Először el akarok kezdeni itthon edzeni egy kicsit, hátha az segít valamit. Csináljak fekvőtámaszt? Felüléseket? Kérlek segítsetek ha tudtok!



2014. jún. 21. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is nem ártana egy kivizsgálás, mert ennek természetesen egészségügyi oka is lehet.

Másrészt nem ártana dietetikustól és/vagy személyi edzőtől szakszerű segítség. Mindkettőt gondolnám reálisnak, bár a személyi edző pénzes, de én magam láttam egy hasonló testalkatú lánytól elég nagy sikereket a szakszerű segítség hatására. Nem hízott meg, de gyönyörű izmos lett.

2014. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend + súlyzós edzés - én a helyedben keresnék egy személyi edzőt

+ jó lenne elmennél orvoshoz kivizsgáltatni magad

2014. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvileg kiskoromban tejérzékeny voltam, akkor mondta az orvos, hogy ezért lehetek mindig egy kicsit gyengébb. Voltam vérvételen, mindenhol, egyszerűen semmi olyan betegségem nincs.
2014. jún. 21. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon tudok hízni én 42 kiló vagy 14 éves lány vagyok de én az alkatomat örököltem és bármennyit eszek nem nagyon hízok.

Lehet hogy te valamelyik szülődtől/nagy szülődtől örökölted az alkatod.

2014. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát apukám is "pocakos", anyukám sem túl vékony, sem a nagyszüleim :S
2014. aug. 1. 14:09
 6/6 Vadaszml válasza:
Pajzsmirigy túlműkődést mindenképpen ki kellene zárni (TSH nevű hormont kell nézni a vérben), valamint azt nincs esetleg valamilyen belferged.
2017. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!