Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg komoly, kíváncsi...

Tényleg komoly, kíváncsi lennék ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az történt hogy egyik este fejfájással lefeküdtem de kb egy óra múlva iszonyatos alhasi szúró érzésre ébredtem(leginkább hólyag),meg se bírtam mozdulni.

Utána miután jobb lett gondoltam kimegyek a mosdóba,de majdnem összeestem mert szinte nem is volt vércukrom.

Ez mitől lehet?

Fogamzásgátlót szedek,és semmi olyat nem ettem tudomásom szerint ami ezt okozná(hacsak nem a Big mac a bűnös...:))



2014. júl. 1. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy a cukord esett le? mérted? az ájulás közeli állapot lehet sok mindentöl akár az erös alhasi fájdalomtól is.
2014. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak betippeltem mert elég összevissza eszem,és egyszer már volt baj abból
2014. júl. 1. 08:21
 3/3 anonim ***** válasza:
a rendszertelen étkezés tud emésztési problémákat okozni. Ha nem eszel egész nap és hírtelen megeszel 1 nagy Bic mac-et akkor lehet hogy ez volt a baj. folyadékot is igyál többet. főleg vizet.
2014. júl. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!