Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az ujjbegyeim 1 hét napi 15...

Az ujjbegyeim 1 hét napi 15 perces gitarozás után kissé érzéketlenek lettek, szóval bőrkeményedés kizárva. Van már egy hasonló esetem amikor is egy teljes napig volt rajtam egy szük cipő, azóta érzéketlenek a nagylábújjaim. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem zenei kérdés, hanem egészségügyi. Sem zenélésnek, sem semmi más üzemszerű viselkedésnek nem kéne rövid idő alatt érzéketlenséget kiváltania a testeden.
2014. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez valami más, fordulj orvoshoz! Gitáros vagyok, s kb 2-3 hónapi napi legalább egy órástól lesznek előbb , de csak kicsit érzéketlenek az ujjbegyek,s utána megkeményednek. Innentől, már nem annyira fáj. Persze órákig gitározni..az más, akkor már igen.De a napi egy, másfél óra bőven elég, szerintem. Ja, és fémhúrosról beszéltem!
2014. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!