Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj a fenekem?

Mitől fáj a fenekem?

Figyelt kérdés
Már napok óta fáj a fenekem, de nem tudom, hogy mitől. Viszket, és kicsit kiütéses is lett, és az egyik fele pirosabb mint a másik. Nagyon aggódok, mert a székletem is kicsit sárgásabb és zöldesebb lett mostanság. Mitől lehet ez? Allergia? Valaki segítsen gyorsan! :(
2014. aug. 7. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a kérdést most komolyan kellene venni?
2014. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vicceltem, de gondoltam hogy lesznek ilyen rosszindulatú emberek... Azért mert egyes idióták kitalálnak ilyeneket, nem kéne mindenkiről azt hinni, hogy nincs jobb dolga, mint ilyeneket kiírogatni... Azért köszönöm...
2014. aug. 7. 20:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol fáj konkrétan? Nem lehet hogy kidörzsölted, vagy hogy sokat ültél mostanában?
2014. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg kicsit normálisabb stílusban is fel lehetett volna tenni a kérdést. Vagy ez a maximum, ami tőled telik?
2014. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
sajnálom ha nem fogalmaztam konkrétan...
2014. aug. 7. 20:44
 6/16 A kérdező kommentje:
egyébként nem hiszem hogy kidörzsöltem volna, mert mint mondtam a székletem is más színű lett. tényleg aggódok:( egyébként nem szoktam sokat ülni.
2014. aug. 7. 20:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerű melegkiütésed van. A székleted állaga, színe attól függ, miket eszel, és hogy hogyan működik az epéd.
2014. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor jó:) köszönöm:)
2014. aug. 7. 20:47
 9/16 ÉnMindentTudok válasza:
100%
Szerintem kend be bepanthen kenőccsel (Petinek is segített amikor elesett)...hátha jobb lesz :D Egyébként a székleted nem tudom mitől lehet sárgás zöld sajnos :S Nem vagyok orvos,ez csak egy tanács volt :D Jobbulást
2014. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

1-es vagyok. Ránézésre a kérdésed úgy kamu, ahogy van. De ha már igyekezlek komolyan venni, akkor: Te a dokihoz is úgy mész, hogy "fáj a seggem?" Csak mert van rá egy kicsit szzebben hangzó szó: a fenék. Szóval, ha kicsit kultúráltabb lennél, akkor nem néztelek volna kamunak. A másik: viszket, kiütéses, kb ezerféle dolog lehet. Hová megyünk? Bőrgyógyászatra, ott meg tudják neked mondani, hogy mit kenjél rá, hogy ne viszkessen. Én most mondhatok innen neked akármilyen krémet, lehet, hogy csak még sokkal jobban fog viszketni, én is jártam már így.

A székleted az majdnem biztos, hogy teljesen más lapra tartozik, semmi köze a popsi "allergiádhoz".

2014. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!