Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap délben és este...

Minden nap délben és este amikor meleg főtt ételt eszek, elkezd folyni az orromból a híg takony. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Edd hidegebben.
2014. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor akkor is, ha hideget eszek. Valószínűleg a túlzott nyáltermeléstől. A kisfiam is taknyos, ha jön egy foga.
2014. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a melegtől, de lehet akár az "emésztési leukocitózis" nevű érdekes jelenségtől is.
2014. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amit még nem írtam le:

Az év 365 napjában olyan érzésem van mintha be lenne dugulva az orrom, és lehetetlen rendesen kifújni. Elég gyakran próbálom az ujjammal kiszedni és érzem hogy be van száradva az orrváladék. Ezt lehet gyógyítani?

2014. aug. 10. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mitől van, de én is ugyanígy vagyok. Bár nincs mindig bedugulva az orrom, de azért elég gyakori és kajálás közben mindig kell orrot fújnom. De már hozzászoktam ehhez, az ebédlőasztal közelében is mindig van papírzsebkendő, hogy evés közben gyorsan el tudjam rendezni.


27/F

2014. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!