Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy kerüljek kórházba?

Hogy kerüljek kórházba?

Figyelt kérdés
Megvan rá az okom! Utálnak az osztálytársaim és nem tudok közéjük többet bemenni, durva dolgokat művelnek és azért, ha senki nincs mellem az osztályból egy idő után a lesz@rom stílus se megy. Sokat beszéltem erről a szüleimmel, de röhögnek egy jót rajtam, nem érdekli őket, úgy fogják fel, hogy hisztis vagyok, akinek nincs kedve suliba menni, de ez nem így van! Én csak abba a suliba nem akarok menni többet! Voltam már rosszul év végén is sokat, mikor menni kellett, mert olyan ideges voltam, de az se érdekelte őket. Be akarok kerülni a kórházba, hogy észrevegyék magukat.Hülye ötlet tudom, de más megoldás nincs. Ma már direkt nem ettem és nem ittam semmit. Mennyi idő alatt száradok ki?
2014. aug. 31. 16:23
 1/5 A kérdező kommentje:

ha nincs mellettem, senki*

bocsi elírtam

2014. aug. 31. 16:23
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
2 hét nem ivás, nem evés mellett.
2014. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Hát víz nélkül nem bírod sokáig.

De ne csinálj ilyet! Nem jó dolog játszani az egészségeddel. Biztos vagyok benne hogy a szüleid megértenék, ha részletesen elmondasz nekik mindent, azokat a durva dolgokat.

2014. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Az osztálytársaid miatt beszélj az osztályfőnököddel, és fordulj az gyermekvédelmishez, minden iskolában van.
2014. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Tapasztalatból mondom, az életösztön erősebb, és hamarabb fogsz enni és inni, mint kórházba kerülnél. Szerencsére.

Egyébként vannak erre módszerek, olyan is, amivel nem teszel kárt magadban, de a kórház nem szociális otthon: kiraknak, amint tudnak. Kell a hely a valóban betegeknek. Akkor mit csinálsz, világgá mész?

Nem fogják észrevenni magukat! Tinikoromban legalább 16x voltam kórházban és ez nem túlzás, mégsem vették észre magukat, tehát elhiheted!

Azon kívül érdemes lenne előre is gondolkodni, mert nekem pl. 13 évesen sikerült elcsesznem ezzel az egésszel nagyon sok mindent - a hegeim és kórházi múltam miatt nem lehetek rendőr.


Sokkal több értelme lenne, ha leülnél beszélni a szüleiddel, vagy ha velük egyáltalán nem lehet, az osztályfőnököddel. Ha vele sem, akkor az iskolapszichológussal, ha ő nem segít, akkor menj el a helyi családgondozó központba. Valahol segíteni fognak!


Csak rosszabb lesz minden, ha kórházba kerülsz, nekem elhiheted, mert többször voltam, mint egy csapat nyugdíjas egész életében!

2014. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!