Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik pánikbetegséggel küzdenek...

Akik pánikbetegséggel küzdenek, azokkal szeretnék beszélgetni, akár privátban is?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
írj!
2014. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írj nyugodtan nekem is
2014. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, írtam!:-)
2014. aug. 31. 17:27
 4/7 homo ludensz ***** válasza:
Mond el mi a problémád konkrétan s hátha tudok segíteni. Megérteni biztosan megfoglak mert hasonló szituációkat megéltem én magam is. Az is javít az állapotodon hogy leírod mert legalább megosztod és nem csak magadban forgatod. Ha úgy véled hogy beavatsz a betegséged rejtelmeibe akkor nosza rajta írj egy privit.
2014. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Elnézést, de pár napig nem voltam gépközelben....írok neked privit, kedves utolsó, és köszönöm!:-)
2014. szept. 4. 08:36
 6/7 anonim válasza:
Ha olyan személy is érdekel, aki lassan 2 éve jól van, de sok-sok évig szenvedett tőle, akkor nekem is írhatsz. :)
2014. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, érdekel!:-)

Köszi!

2014. szept. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!