Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egész éjjel nem alszok...

Ha egész éjjel nem alszok akkor másnap elájulhatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem, de nagyon fáradt leszel. És a kávén + energiaitalon kívül más táplálékot is kell vinned a szervezetedbe.
2014. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem; bár ez attól is függ, hánykor keltél és embere válogatja, de inkább csak baromi fáradt leszel és ha nagyon elkényelmesedsz valahol, véletlenül bealudhatsz.
2014. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ülve el lehet aludni?
2014. szept. 20. 23:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ájulást nem okozhat ha csak nem eszel hosszú ideig akkor nagyobb az esély rá hogy lemegy hirtelen a vércukrod de a nem alvástól nem lehet ájulás.


Persze ahogyan írták, én is írom hogy nagyon fáradt leszel majd, főleg ha fizikailag is terheled magad másnap.


Én egyszer túl vállaltam magam munkaterén, dolgozok mellékállásba, és a főállásom után fél órával kezdtem ételfutárként ahol 8 órát lenyomtam szinte folyamatosan voltam talpon, előtte meg éjszakás voltam így több mint 36 óra alvás nélkül elég kemény volt, persze az utolsó 3 órába amikor már nagyon ki voltam készülve, már nem kellett autóba ülnöm, mert az étterem újonnan épült melléképületébe kellett besegítenem a pakolásba és a takarításba ami eléggé megviselt fizikailag, hazamenni is csak azért tudtam biztonságosan autóval mert csak 2 utcát kellett vezetnem de amint felértem a lakásba annyi erőm volt hogy a barátnőmnek odaböktem egy sziát és egyből leültem a kanapéra és rögtön be is aludtam, a barátnőm mondta hogy 3 percig beszélt hozzám és nem reagáltam rá, utána aggódni kezdett hogy bajom van egyből megrángatott, rögtön reagáltam rá, de olyan szinten éreztem a fáradtságot hogy rázott már a hideg és majdnem pánikoltam mert hirtelen azt se tudtam hol vagyok. lezuhanyozni nem volt már erőm, így egyből lefeküdtem aludni és 12 órán át aludtam folyamatosan, még szerencse hogy utána 4 nap pihenőm volt.

2014. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem ájulsz el, ahhoz vagy három napig ébren kellene lenned.
2014. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Ülve? A legkényelmesebb. De állva, beszéd közben, gyaloglás közben is el lehet aludni.


Ájulásról még nem hallottam, az inkább a leesett vérnyomástól szokott. A kávétól pedig felfele megy.

2014. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

1.nap.

Van egy "holtpont",ha azon átesik az ember

akkor már (megint nem fáradt).


2.nap

Nagyon fáradt vagy már majdnem elalszol(be vagy lassulva).

Aztán megint jön egy olyan pont amikor úgy érzed mint ha pihentél volna.

(Nem érzed magad annyira fáradtnak).


Aztán második nap este már alig ÉLSZ!

Semmi sem érdekel,csak az ágy!

És "beájulsz" mármint,átalszol egy teljes napot.


Velem így történt mikor több mint két napig dolgoztam.

(nem volt könnyű!)


Egy napot kilehet bírni,az nem sok.

Rengetegszer megcsináltam ,és megcsinálom most is,ha kell.


"Egyébként azt hozzá tenném,

embere válogatja nem mindenki bírja!"

2014. szept. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hosszúhajú ***** válasza:
megszédülhetsz
2014. szept. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
miért ne ájulhatna el? van, aki attól is elájul, ha megijesztik, te jó ég... én el szoktam sajnos, de ez emberfüggő, én elég gyenge vagyok :(
2014. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!