Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan vény nélkül kapható...

Van olyan vény nélkül kapható gyógyszer, ami jó fáradtság ellen, ami úgymond felpörgetne?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igyál kávét!
2008. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a ginseng slim teát iszom és azóta nem vagyok olyan fáradékony.Ez egy gyógytea,csak annyi vele a baj hogy felgyorsítja az anyagcserét is ezért mehet tőle a hasad.De ha esetleg fogyni is szeretnél akkor kellemest a hasznossal :)
2008. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Igyál reggelente egy csésze zöld teát! :D feltölt energiával. :)
2008. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen én nálam bevált a reergin nevű természetes szer.Főleg tanulásnál használtam de szellemi és fizikai erőt nővel, Lecitin tartalmú.De tarts azért szünetet is.Engem nagyon felpörgetett, jó tudttam tőle dolgozni, és tanulni is, mert nem érezttem magamat fáradtnak.de túlzásba nem szabad vinni, mert a szervezetnek pihenni is kell.Azért én a helyedben elmennék egy vérvételre, mert lehet hogy a fáradtságnak más oka is lehet.
2008. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! tanuló vagyok, főiskolára járok, mellett heti 2-3 alkalommal suli mellett éjjeli munkát vállalok, én koffein tablettát szoktam szedni, ajánlom nyugodtan mindenkinek. meg nem is kerül sokba, 30 db, kb 250-300 Ft. naturland fajtát szoktam venni.
2009. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!