Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó, erős szívdobogásom...

Állandó, erős szívdobogásom van, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban (hétfőn tűnt fel először) a szívem folyamatosan erősen dobog. Nem szaporán, normális ütemben (a pulzusom is 65 volt mikor megmértem), hanem csak erősen, érzem minden szívdobbanásomat, és látszik is a mellkasomon.

Kezdek kicsit aggódni, orvoshoz is tervezek menni, de eddig nem volt időm, valaki tud segíteni, mitől lehet, és mi bajom lehet?

(23, F, dohányzom 3 éve, ettől tartok esetleg ez lehet a probléma)



2014. nov. 5. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugi,ne pánikolj. Igen, a cigi is okozhatja,de nagyobb a valószínűsége a stressznek.Azért menj orvoshoz,egy ekg nem árt.Addig is,próbálj ki vmi természetes nyugtatót( citromfű teát,valeriana)
2014. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a stressz lehetséges, de az utóbbi napokban nyugodt voltam. Valeriánam van kéznél, be is vettem, remélem használ.

Vajon elmúlhat magától, vagy mindenképpen orvoshoz kellene mennem?

2014. nov. 6. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen.Orvoshoz mindenképpen menj el, a saját megnyugtatásod miatti is. De el fog múlni,csak érzed és elkezded figyelni,ráparázol.Öngerjesztő folyamat.Próbálj meg ilyenkor zenét hallgatni, vagy valamivel elterelni a figyelmed.
2014. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!