Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szédülök esténként, ha...

Miért szédülök esténként, ha lefekszem? De mindig csak este?!

Figyelt kérdés
1-2 hete jelentkezett nálam az, hogy kifejezetten este lefekvéskor, mikor vízszintes helyzetbe kerülök elkezdek szédülni. Ez nem forgó jellegű szédülés, hanem ilyen fura mint az egyensúlyzavar.De érdekes módon,ha felülök vagy felállok nem annyira érzem.Kizárólag fekve, és amikor egyk oldalról fordulok a másikra akkor is 1-2 másodpercig tart a szédülés..Néha olyan mintha "leakarnék esni az ágyról" érzés. Nem értem mitől lehet, reggelre rendszerint elmúlik és egésznap nem szédülök. Volt már valakinak hasonló?
2015. jan. 31. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Néha nekem is szokott lenni. Szerintem vérnyomás probléma, mert nekem pl ilyenkor borzasztóan alacsony.


Ha legközelebb megint ilyen van, mérd meg a vérnyomásod.

2015. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vnyomás gond,esetleg vas
2015. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is hasonlo van de nekem nem csak este. Nem forgo jellegu, nincs iranya a szedulesnek. Igen, valoban nem kizart, hogy a vernyomasod miatt de egyaltalan nem biztos. En voltam szemesztol kezdve otoneurologiaig (ott a szedulessel foglalkoznak kimondottan). Nekem nem vernyomas miatt van. Viszont elmondtak hogy eleg gyakori hogy ez fuli eredetu es akkor jelentkezik ha hirtelen elforditod a fejed vagy eppen atfordulsz a masik oldaladra. Szoval ha a vernyomasod jo, szerintem menj el egy fuleszhez, vagy esetleg elobb haziorvoshoz.
2015. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!