Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 23 évesen teljesen bele...

23 évesen teljesen bele vagyok betegedve abba, hogy megy velem az idő. Hogy változtassam meg a hülye gondolkodásomat?

Figyelt kérdés
Folyton ilyenek járnak a fejemben, hogy már nem sokáig leszek fiatal, hogy hamarosan megjelennek a ráncaim, hogy elmegy velem az élet, csak akkor enyhül az érzés, ha fiatalabbnak néznek a koromnál. Már most ilyeneken jár az eszem, hogy hamarosan nem leszek fiatal, nem leszek elég jó a páromnak, hogy eljár felettem az idő. Pedig tudom, hogy ez butaság, hiszen nagyon fiatal vagyok, de úgy érzem, nem fogom tudni feldolgozni azt, hogy megy velem az idő. Már vagy 1 éve is van, hogy folyamatosan nyomaszt ez engem. Mire gondoljak? Ugye butaság, hogy ennyi idősen ilyenek járnak a fejemben?

2015. febr. 2. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és hát lesz*rom mennyi idős vagyok, mennyi ideig élek még...legfeljebb ha lejárt az idő újjá születek...de lehet nem a Föld nevű bolygót választom legközelebb
2015. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nincs hülye gondolkozásod, de ne ezen stresszelj folyamatosan. :) Én 21 vagyok, és ez nekem is eszembe jut, bár nem annak kapcsán, hogy ráncos leszek, hanem hogy nem valósítok meg abból semmit, amit szeretnék.

Az öregedés teljesen természetes dolog. A párod felett is ugyanúgy jár az idő.. És őszintén? Szerintem valahol ez gyönyörű, hogy két ember végigkíséri egymást az úton, segítve a másikat, és közben látja, ahogy a másik megváltozik testileg, lelkileg, érettebb, bölcsebb, nyugodtabb lesz, és közben mégis ott rejlik benne mondjuk a fiatalságára emlékeztető pajkos mosoly vagy élettel teli tekintet.

De addig is, élj meg annak szellemében minden napot, hogy nem hagyod ezeket az éveket veszni. Amúgy meg, rengeteg időd van még, 10 év múlva se leszel öreg..

2015. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. febr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Sajnos az idő az egyetlen szigorúan monoton növekvő fizikai mennyiség. És ha nem vigyázol, az élet valóban elszalad melletted! De lehet tenni ez ellen. Intenzíven élj, mindig legyen előtted újabb és újabb célkitűzés. Ne hagyd, hogy a semmibe peregjenek a percek, napok, hetek. Mindig csinálj valamit. Különben elszáguld melletted az idő!
2015. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!