Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet az öklendezés ellen...

Mit lehet az öklendezés ellen tenni?

Figyelt kérdés

Refluxos vagyok, savam mindig volt de eddig ilyen még nem...


Január közepe fele kezdődhetett, de akkor még csak kicsi inger néha néha esetleg egyszer-kétszer öklendeztem... mára már ott tart a dolog, hogy egész nap öklendezhetnékem van +öklendezem is.... ülve, állva, fekve


Dokitól kaptam + gyógyszereket, de "1-2 hét mire hat" addigra szerintem megörülök...Ha rágózók vagy eszem akkor nincs gond, de ha abba hagyom akkor rögtön...

Általában egy büfögés, csuklás megszünteti egy időre (2-5 perc ha szerencsém van 10) de aztán vissza jön.


Szóval a kérdésem az lenne mit tudnék tenni ellene? Hogy lehet az ingert visszafojtani?



2015. febr. 5. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bélflórahelyreállítással (probiotikum szedése)?

Ételintolerancia-kivizsgáláson voltál?

2015. febr. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# tudom milyen a reflux de nem lehet tenni semmit az öklendezés ellen?


2# Még semmi ilyesmi gyomorvédőt kaptam, meg domperidon-t

2015. febr. 5. 11:44
 4/4 anonim válasza:
Én is hasonló problémával küzdök, az utóbbi időszakban az államvizsgát megelőzően jött elő, szóval biztosan pszichés eredetű, és nem szervi gond. Neked használt végül valami, illetve a Domperidonról mi a véleményed? Köszi :)
2016. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!