Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudtam aludni egy...

Miért nem tudtam aludni egy ilyen hosszú és fárasztó nap után? Mi játszódik le ilyenkor a testben?

Figyelt kérdés

Szombat reggel 5-kor keltünk, nagyon mozgalmas nap volt. Nagy társaság, beszélgetés, nagy nevetések, kerti sütögetés, sok mozgás, foci, tollas, medencézés, kirándulás stb, szóval volt minden.

Éjfél volt mire ágyba kerültünk. Elsőre azonnal elaludtam, de kb 20-30 perc múlva felébredtem, és onnantól kezdve hajnal 3-ig teljesen éberen feküdtem, és képtelen voltam elaludni. Próbáltam minden féle relaxiációs gyakorlatot, a végén már bárányokat is számoltam. Sehogy sem ment. Pedig nagyon szükségem lett volna rá, mert tudtam, hogy sok ott velünk a korán kelő, és nem fogok tudni sokáig aludni. Végül nagy nehezen 3 óra magasságában sikerült elaludni, de utána 5kor már felébredtem, mert a korán kelők már motoszkáltak körülöttem, és utána még másfél órát úgy-ahogy folyton fel-felébredve sikerült még aludnom.

Egész nap nagyon nyomott voltam. Próbáltam még délelőtt elvonulni egy kis csöndesebb helyre és aludni, de képtelen voltam elaludni akkor is.

Ma éjjel már sikerült kb 6-7 órát aludni, de nagyon korán felébredtem (még aludhattam volna, de nem bírtam visszaaludni sehogy sem) És ugyanolyan fáradtnak és nyomottnak érzem magam, mint tegnap.

Mi történt velem? Pár nap alatt azért sikerülni fog visszaállni a normális rendre? Alapvetően 8-9 órát végig szoktam aludni és szükségem is van rá



2015. jún. 29. 10:05
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a meleg miatt van. Ebben a kánikulában még aludni sem lehet. Borzasztó. Talán jövő hét második fele jobb lesz, de szerdáig még ez a bolond meleg van, sajnos.
2015. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!