Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hete mindentől hányingerem...

Leiyla kérdése:

Egy hete mindentől hányingerem és hasi diszkomfort érzetem étkezés után. Mindenfélét eszem kivéve húst. Semmi nem esik jól még akkor sem ha éhes vagyok. Mi okozhatja? Volt már valakinek ilyen? Ez valami betegség?

Figyelt kérdés
24/L
2015. júl. 5. 18:24
 1/3 anonim válasza:
Szia, erre én is szeretnék választ kapni, mert ugyanez történt velem is, szerintem a kánikula miatt van.
2015. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:(
2015. júl. 8. 06:59
 3/3 luciferko ***** válasza:
Mi mindnyájan (szerves teremtmények,fű, fa, virág állat, ember) úgy vagyunk "LÉTREHOZVA", megteremtve, hogy életünk fenntartásához "előírt" adalékok MINDEGYIKÉNEK elfogyasztása szükséges. Tehát a HÚS is! Mint emlited eztnem fogyasztod. A levegőt, a vizet a növényeket igen, de a húst is ELŐÍRTA a TEREMTŐ számunkra is évmilliókkal ezelőtt. Ha az előírtak közül BÁRMI is hiányzik szervezetünk MŰKÖDÉS KÉPTELEN. Betegek leszünk. Nálad is ez áll fent!!!! Sejtjeink felépítése a létező 150 nél több AMINÓSAV közül, csak HUSZON KETTŐT használ fel, amellyek közül KILENC csak a táplálék bevitelével hasznosul. A fent emlitett táplálék szükségleteink közötti HÚSOK mindegyike tartalmaz egy-kettő olyan aminósavat, aminek hiányával az általad jelzett BETEGSÉG állhat elő. Hogy eddig miért nem fordult elő? Mert a szervezet egy csodálatos EGYMÁSNAK KÖLCSÖNÖSEN SEGÍTŐ teremtmény. Ha hiányt észlel valahogy mindíg segít!!! Egy idő után a hiány állandósulásával betegek leszünk. mint például Te is!!! A googlen megkeresve Dr Hummel irományait, sok segítséget kaphatsz! Jobbulást!
2016. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!