Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy egyes napokon...

Lehetséges, hogy egyes napokon magasabbak vagyunk, máskor alacsonyabbak? (lent)

Figyelt kérdés
Már töbször észrevettem ezt.Hétköznap általában későn fekszek le,nem tudok éjjel elaludni,emiatt fáradt is vagyok a reggel.Ilyen napokon alacsonyabbnak érzem magam.Hétvégén sokáig alszom,jól kialszom magam és ilyenkor magasabbnak is érzem magam.Ezt olyanokon veszem észre,hogy pl.van egy szobabicikli a szobában,reggel mindig melléállok és egyszer kb.az orromig ér a teteje,máskor meg a számig.Vagy a fürdőszobában elég magasan van a tükör,egyszer a vállamtól látom magam bent,máskor a mellemtől.Vagy a wc papírtartó vállmagasságban van vagy mellmagasságban va.

2015. szept. 12. 19:54
 1/5 anonim válasza:

Fú, én még csak olyanról hallottam, hogy ébredéskor kb. 1 cm-rel magasabb az ember, mint lefekvéskor.

2 lehetőség van:

1: Rossz megfigyelő vagy;

2: Nobel-díjas tudós lesz belőled :D


14/L

2015. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint kb 90 centi vagy, hogy csak az orrodig ér a szobabicó.

Vagyis nagyjából 5 éves, szép teljesítmény, hogy már ilyen folyékonyan írsz.

2015. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szobabicikli,hanem amire rá kell állni és úgy tekerni.nem tudom,hogy hívják.
2015. szept. 12. 23:22
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért van,hogy egy osztálytársam magasabb nálam,de az évnyitón egymás mellett álltunk és egyforma magasak voltunk?De különben majdnem fél fejjel magasabb.
2015. szept. 13. 14:36
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
Cipősarok, talpbetét is változtat a magasságon, illetve, hogy kihúzod-e magad, vagy görnyedt vagy.. Optikailag egy frizura is magasíthat..
2015. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!