Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nézek ki 17 éves fiúként...

Miért nézek ki 17 éves fiúként sokkal fiatalabbnak?

Figyelt kérdés
Decemberben 18 leszek.De úgy nézek ki,mint egy 14 éves.Simán elmennék 8.-asnak.Még csak 165-6 centi magas vagyok.Attól félek,hogy ha meglesz a jogsi és vezetek,akkor a rendőr meg fog állítani,mert azt hiszi majd,hogy egy gyerek vezeti az autót.Vagy nem adnának ki italt,mert nem hinnék el,hogy 18 vagyok.Mikor állok neki nőni?Ha nost így van,akkor legalább majd 50 évesen is 30-nak fogok kinézni?

2015. nov. 10. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy ilyen "kölyök képű" alkat vagy, gondolj bele nem lesz jó ha 50 évesen 30nak nézel ki? Ha a rendőr miatt aggódsz akkor mindig ellenőrizd 2x a jogsidat hogy nálad legyen, a dohányboltba meg vidd magaddal a személyidet. Vannak csajok akiknek pont az ilyen típusúak jönnek be.
2015. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom,ki sem akarom próbálni.Inni sem iszom.Csak azért mégis ciki lenne.Meg nem tudom,miért vagyok ilyen alacsony.A családban minden férfi eléri a 170-et.Apa 173,a papa 172,a nagybátyám 176 cm.
2015. nov. 10. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, előfordul, nincs ezzel semmi gond, majd később örülni fogsz neki. Szerintem a 170-172 centis magasságot el fogod még érni, én is hasonló típus vagyok, mint te, eleinte zavart, aztán, ahogy kinőtt a szakállam, megengedtem magamnak egy kis borostát és azóta úgy-ahogy elmegyek annyinak amennyi vagyok! 26/F
2015. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

19 vagyok, de lazán letagadhatnék pár évet. Sokan fiatalabbnak néznek. Inkább pozitív dolognak tartom. Nem szeretnék idősebbnek kinézni. Jobb mindig fiatalnak :D

Én így gondolom.

Nem dohányzom, de volt, hogy beugrottam venni másnak cigit. Személyit megmutattam és már rendben is volt. Azt egyébként is hordod/kellene hordanod magadnál.

Rendőr megállít és akkor mi van? :D Biztos nem fog kirángatni a kocsiból. Odaadod a jogsit, forgalmit, személyit és ha minden rendben mehetsz tovább...

Sokszor szerintem úgy sem állít meg.

Italt pedig ugyan úgy adnak ki, csak majd bizonyítsd, hogy elmúltál 18

2015. nov. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!