Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem azt hogy éhes vagyok?

Miért érzem azt hogy éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig, amikor elkezdek diétázni, (nálam az azt jelenti hogy nem eszek semmi csokit, csipszet, kenyeret, tésztát, ezeket a kalóriákat más ételekkel viszem be) állandóan éhes vagyok. Nemtudom a hasamban lévo izomláz is lehet az oke? vagy kevés folyadék? vagy szimplán keveset eszek? megettem estére (sajnos) 100g + túrót, egy sonkás paprikás kiflit, majd egy almát, 15 percre rá már éhes voltam.
2015. dec. 22. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem okoskodni szeretnék, de ha diéták helyett egy rendes étrendet tartanál, amihez hozzá szokna a szervezetedet (természetesen nem sanyargatva azt) akkor könnyebb volna amellett, hogy egészségesebb is lennél, mert az állandó diéták hátránya, hogy mellette éhes az ember, ugyanis a szénhidrát megvonása ezzel jár. :D
2015. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerintem nem vontam meg a szénhidrátot mivel sok rizst eszem. úgy hallottam azt lehet diéta alatt.
2015. dec. 22. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!