Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradt vagyok néha szédülők?

Fáradt vagyok néha szédülők?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mitől van az hogy sokat alszok, kipihenten megyek dolgozni és a munkahelyen délután fáradt, bágyadt vagyok néha otthol felébredek az ágyambol és megszédülők (néha gyakori) mi lehet ez? A nyakam, a hátam reccseg-ropog nagyon Dohányzok, nem iszok mi okóza ezt a jelenséget? Hogyan szüntessem meg? Körzeti orvoshoz nem merrek menni mert ahogy ismerem nem foglalkozik vele! 😩😩😩😩😩😣😣

2016. jan. 5. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol a házi orvosodban, menj máshoz.

Lehet pl.vérszegénység, vitaminhiány, ingadozó vérnyomás, agyi keringészavar -dohányzás-érszűkület!, nyaki gerinc meszesedés, pajzsmirigy alulműködés és még nagyon sok!

2016. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Pihensz eleget? Mikor aludtál egy jó nagyot? Akár 10-11 órát?
2016. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen van mikor 20:00-tól 12:00-ig alszók még is ezzek a panaszaim!
2016. jan. 7. 19:44
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Jól értem, hogy este 8-tól másnap délig? És még sem tudod kipihenni magad? Milyen gyakran alszol ilyen nagyokat? Nincs valami aktuális, nagy problémád, ami idegileg megvisel és nem hagy nyugodni, még akkor sem, ha alszol?
2016. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyári szünetbe pl: sokat alszok és még is ez van. Nem, én nem tudok ilyen problémákról amit mondasz!
2016. jan. 8. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!