Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Én egy 26,5 éves fiatalember...

Én egy 26,5 éves fiatalember vagyok akit szorongási panaszokkal, depresszióval kezelnek! Sajnos túlságosan is sokat foglalkozok a betegségekkel mostanában! Szerintetek mitől van az alábbi dolog?

Figyelt kérdés
Nekem van egy Omron M2 intellisense vérnyomásmérőm és amikor megmérem a vérnyomásom akkor olyan 125/75 körül szokott lenni,a pulzusom az változó az olyan 60-80 között! A problémám az lenne hogy szüleimnek dyras Acura digitális vérnyomásmérő (BPSS-6128) készüléke van és azon is hasonló értékek vannak de azon ritkán olyan 10 esetből egyszer megjelenik az IHB felirat és ezt nem tudtam mit jelent,megkerestem a használati utasításban és szívritmuszavart jelenti a használati utasítás szerint! Az én készülékem az Omron M2 nem szokta kijelezni a szívritmuszavar jelet! Most akkor tanácsos lenne nekem felkeresni egy kardiológus szakembert? Különösebb panaszom nincs az említett betegségeken kívül amit az írásom elején említettem,de nagyon félek hogy baja van a szívemnek. Mennyire megbízhatóak ilyen szempontból ezek a készülékek?
2010. márc. 26. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az IHB egy kicsit mást jelent barátom. Az olyan bulikra szokták mondani amik neked is kellenének hogy ne legyél depressziós. Magyarul (I)szunk (H)ányunk (B)elefekszünk. Erről ennyit menny és b*ssz be!
2010. márc. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
LOL zseniális hozzászólás
2010. márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz. Nekem is volt 1 olyan időszak amikor enyhe szívritmuszavarom volt (néha még azt is hittem, hogy meg fogok halni mert megáll a szívem). Egy kis sport meg egészségesebb étkezés jót tett, azóta nem fordult elő hasonló.
2010. márc. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

22 éves családtagomról kiderült hogy SM-je van lassan kezd lebénulni.

Öszintén 26 évesen kevés az esély arra hogy baja van a szívednek, ha pedig mégis örülj hoghy gyorsan és fájdalom mentesen elmész.

2010. márc. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit jelent az az SM és milyen tünetei vannak?sajnálom a rokonod!Kedves kettővel ezelőtti hozzászóló!Köszi a megnyugtatást és a pozitív tanácsokat!Mit jelent az egészségesebb táplálkozás a te esetedben?több halétel?omega3mat érdemes tabletta formájában szedni?rendszeres úszás segíthet?
2010. márc. 28. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!