Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz miatti hátfájást...

Stressz miatti hátfájást hogyan lehet enyhíteni?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, most államvizsgáztam, szakdoga, szóbeli felvételik stb és rettentően fáj a hátam azokban az időszakokban amikor nagyon rágörcsölök valamire. Olyan mint mikor beszorul a levegő, random pontokon a hátamon és néha elég elviselhetetlen tud lenni. Volt már ilyen a vizsgaidőszakokban is, akkor jöttem rá hogy a stressz miatt van, de akkor mindig elmúlt 1 hét alatt, most viszont lassan 2 hete tart :/ mit lehet ilyenkor csinálni? Csak 20án lesznek meg a ponthatárok, addig ugyanígy fogok szenvedni míg meg nem nyugszom? Orvoshoz nem szeretnék ezzel menni, gáznak érezném azt mondani hogy fáj mert izgulok. Nem is betegség.. Valakinek valami ötlet?
2016. jan. 13. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
stressz miatt?Aligha inkább rossz ülési pozició
2016. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig mindig csak akkor volt ha túl sokat idegeskedtem. Minden nap tanultam legalább 6 órát (ülve!) akkor semmi.
2016. jan. 17. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos manapság a stressz egyre több betegséget hoz elő. a gondolkodáson kell változtatni legfőképpen, lazábban venni az élet nehézségeit, nem kattogni mindig valami marhaságon, lefoglalni magát az embernek, elterelni a gondolatokat a gondokról. csak ez a megoldás. az orvosok csak a gyógyert beletömni az emberbe-ehhez értenek, 20 mellékhatással. népirtás a céljuk. meg hogy bezsebelni a felírt gyógyszer után a jutalékot a gyógyszergyáraktól.
2016. febr. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is ez a tapasztalatom, nagyon kevés kivétel van aki tényleg a gyógyítás öröméért dolgozik. Ha esetleg valaki idetéved, közben megoldódott a dolog, megnövelt adag magnéziumot szedek zh- és vizsgaidőszakban, azóta semmi gond :)
2016. febr. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!