Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek az izzadás okozta...

Mit tegyek az izzadás okozta kellemetlen szagok ellen?

Figyelt kérdés
Nem is az zavar, hogy izzadok, hanem, hogy kellemetlen szagú holott rendszeresen tisztálkodom. Este lefekvés előtt zuhanyzok, reggel ahogy felkelek első dolgom,hogy megmosakodjak és megmossam a hónaljam utána pedig dezodort is használok. Mégis alig érek be a suliba és már érzem ahogy összekeveredik az izzadságszagom a deoval és mégrosszabb. Esetleg valami tipp vagy bevált dezodor ami illatmentes viszont jó kellemetlen szagok ellen? Vagy házi praktika? 17/L

2016. febr. 5. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Megfelelő izzadásgátlót kell használni. Nem mindegyik jó. Illetve szükség esetén napközben is egyszer a suliban bekenheted magad.

Én is nagyon izzadós fajta vagyok, de van egy bevált izzadásgátlóm, ami elég hatásos is az én izzadásomhoz képest, plusz egyszer használom munkahelyen is és nincs ilyen problémám.

2016. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dorzsold at szódabikarbónaval , hagyd rajta egy kicsit majd oblitsd le. Használj nem illatosított férfi dezodort.
2016. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Naturland gyógyszertári izzadásgátló!!!!Rajtam is csak ez segített...
2016. febr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rexona stifttel bekened magad és utána Rexona spraybol is fujsz a honaljadra picit
2018. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!