Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lettem hirtelen ennyire...

Miért lettem hirtelen ennyire pattanásos?

Figyelt kérdés

Sose volt problémás bőröm, csak 16 évesen, de akkor is csak a homlokomon voltak pattanások és egy pár hónapig, amíg tél volt ahogy jött a jóidő hirtelen el is tűntek és mostanáig egy se volt. Most 19 vagyok és ősszel hirtelen szinte egyik napról a másikra tele lett megint a homlokom, hiába használok rá bármit semmi eredménye így inkább békénhagyom, csak tisztítani szoktam meg alapozóval fedem el ha megyek valahová. A probléma, hogy már nem csak a homlokomon vannak hanem kezd lejjebb terjedni a halántékomnál és már az arcomon is van egy pár + az állam tele van. Abban bízok, hogy ha jön a jó idő ismét elmúlnak. Nem akarok csúnya sebhelyes lenni, mert alapjáraton szép arcbőröm van.


Szerintetek mitől lehet?

Valami betegség tünete? Vitaminhiány? Jövőhéten megyek vérvételre, ha valami egészségügyi gond akkor az majd kiderül de nagyon remélem, hogy nem. :S


2016. febr. 26. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől lehet. Lehet hormonális vagy bőrprobléma, de mindenképpen érdemes kivizsgálni.
2016. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!